Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


konfigurace_microsoft_outlook-u

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
konfigurace_microsoft_outlook-u [2014/06/09 11:49]
strnad@icpf.cas.cz
konfigurace_microsoft_outlook-u [2016/09/05 10:56] (aktuální)
strnad@icpf.cas.cz [Postup pro Outlook z balíku Office 2003:]
Řádek 3: Řádek 3:
 Poštovní klient Microsoft Outlook je v našich ústavech využíván pro připojení k našemu Exchange poštovnímu serveru. V nastavování se vyplňují pouze 2 položky a to adresa Exchange serveru a uživatelské jméno potřebné pro připojení do sítě ASUCH. Poštovní klient Microsoft Outlook je v našich ústavech využíván pro připojení k našemu Exchange poštovnímu serveru. V nastavování se vyplňují pouze 2 položky a to adresa Exchange serveru a uživatelské jméno potřebné pro připojení do sítě ASUCH.
  
-===== Postup pro Outlook z balíku Office 2007/2010: =====+===== Postup pro Outlook z balíku Office 2010/2013/2016: =====
  
   * Zvolíme konfiguraci emailového účtu.    * Zvolíme konfiguraci emailového účtu. 
   * Dole zaškrtneme **Konfigurovat ručně nastavení serveru...**   * Dole zaškrtneme **Konfigurovat ručně nastavení serveru...**
   * Vybereme **Microsoft Exchange**.   * Vybereme **Microsoft Exchange**.
-  * Vložíme adresu serveru: **exchange2010.asuch.cas.cz**  (starý server **xmail.asuch.cas.cz**) a uživatelské **jméno** (stačí bez diakritiky).+  * Vložíme adresu serveru: **mail.asuch.cas.cz**  a uživatelské **jméno** (stačí bez diakritiky).
   * Klikněte na **Zkontrolovat jméno** - vložené jméno se doplní a podtrhne. Případně se zobrazí nabídka uživatelů stejného příjmení k výběru.   * Klikněte na **Zkontrolovat jméno** - vložené jméno se doplní a podtrhne. Případně se zobrazí nabídka uživatelů stejného příjmení k výběru.
 +  * Při nastavování Outlooku mimo suchdolský areál budeme vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla. Uživatelské jméno zadáme ve tvaru ''asuch\jmeno''.
   * Po kliknutí na Další a Dokončit dojde ke stažení dosavadních emailů uživatele ze serveru na počítač. Po té je možné emailovou schránku používat.   * Po kliknutí na Další a Dokončit dojde ke stažení dosavadních emailů uživatele ze serveru na počítač. Po té je možné emailovou schránku používat.
  
Řádek 24: Řádek 25:
 ===== Postup pro Outlook z balíku Office 2003: ===== ===== Postup pro Outlook z balíku Office 2003: =====
  
-  * Tato verze není podporována. Je třeba si nainstalovat novější verzi MS Office 2010/2013.+  * Tato verze není podporována. Je třeba si nainstalovat novější verzi MS Office 2010/2013/2016.
  
  
  
/usr/local/www/dokuwiki/data/attic/konfigurace_microsoft_outlook-u.1402314552.txt.gz · Poslední úprava: 2014/06/09 11:49 autor: strnad@icpf.cas.cz